Neobvyklé funkce

Simple = Jednodnuchost

Protože zakladatelem Simple Dent v ČR je zubař, dobře víme, jak otravné je pro zubaře učit se a používat počítačové programy. Většinou je pouze zdržují od jejich práce. Díky tomu, že Simple Dent od počátku vzniká cestou “od zubaře pro zubaře”, podařilo se nám vytvořit program skutečně jednoduchý, jehož ovládání je zcela intuitivní a navíc šetří zubařům prokazatelně čas při srovnatelných operacích oproti běžným programům na českém trhu.

Login Page Screenshot

Kalendář a upomínání pacientů

Umíte si dnes představit svou praxi bez kalendáře? A víte, že až 70 % zubařů v ČR jako kalendář stále využívají papírový sešit? Jistě velmi dobře víte, kolik vás stojí 1 minuta, když je vaše křeslo neobsazené z důvodu, že “pacient zapomněl”. Díky našemu programu a jeho chytrým funkcím objednávání a připomínání minimalizujete problém, kdy váš pacient zapomene na svou návštěvu. Navíc máte náš kalendář po ruce kdykoli a kdekoli. Díky Cloudu i v mobilu, a to jak vy, tak celý váš tým.

Zubní kříž

Zubní kříž je pro zubaře asi nejvíce klíčová funkcionalita každého zubařského programu. Protože známe celou řadu programů a to především i zahraničních, snažili jsme se vytvořit přehledný, ale hlavně jednoduchý zubní kříž. Je možné ho ovládat rychle a intuitivně myší, stejně tak jako klávesovými zkratkami podobně jako například v programu PC Dent. Nevěříte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte demoverzi!